Monitoring dla firm (hale produkcyjne, hale magazynowe, biura)

Monitoring w firmie w dzisiejszych czasach to już niemal konieczność. Wszędzie tam gdzie liczy się bezpieczeństwo ludzi i mienia, kamery są niezbędnym ogniwem systemu alarmowego. Od hal produkcyjnych poprzez hale magazynowe aż po powierzchnie biurowe, monitoring skutecznie odstrasza potencjalnych złodziei lub dostarcza dowodów popełnionych wykroczeń lub przestępstw. 
Monitoring dyscyplinuje i pomaga osiągnąć lepszą efektywność pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych. 
Jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz aby nad jej bezpieczeństwem czuwały kamery - dobrze trafiłeś! Wykonamy dla Ciebie efektywny i niezawodny system monitoringu oparty na technologii IP. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych urządzeń i wysokiej jakości kamer, mienie Twojej firmy i pracownicy, będą bezpieczni.
Dzięki aplikacji mobilnej, będziesz miał podgląd na swoją firmę z dowolnego miejsca na świecie w swojej komórce. 


Monitoring dla domu (domy jednorodzinne, mieszkania, domki letniskowe)

Instalujemy kamery w domach, mieszkaniach a także  domkach letniskowych. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu. Rejestruj otoczenie przed domem lub jego wnętrzu.
Dzięki aplikacji mobilnej zawsze będziesz wiedział czy Twoi bliscy i Twoje mienie są bezpieczne. 
Masz domek letniskowy ?  - dzięki zaawansowanej technice wykrywania ruchu, możesz dostawać komunikaty na komórkę o tym że coś dzieje się w jego pobliżu lub w środku. 

 

Monitoring dla instytucji (szkoły, przedszkola, placówki samorządowe)

Obsługujemy duże systemy monitoringu powyżej 40 kamer. Przedszkole, szkoła to dla nas żaden problem. Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym i pewnym rozwiązaniu, służymy pomocą.

 

Dlaczego warto ?
- obsługujemy kompleksowo - tworzymy sieci komputerowe, montujemy szafy komputerowe, konfigurujemy urządzenia sieciowe i rejestratory, montujemy kamery, szkolimy w obsłudze.
- dbamy o każdy szczegół - od małego prywatnego zlecenie po duże zakłady produkcyjne - zapewniamy jakość i terminowość prac!
- świadczymy bardzo szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - nie działa kamera ? - dołożymy starań by w dniu zgłoszenia wszystko było naprawione!
- jeżeli jednorazowa inwestycja monitoringu jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem - proponujemy korzystne miesięczne raty - bezpieczeństwo nie ma ceny 
- dostęp zdalny przez stały dostęp do internetu lub modemy GSM.

 

Nowoczesny i estetyczny wygląd kamer IP. Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań.

 

 

Podgląd na żywo z urządzeń mobilnych opartych na systemach: IOS, Android, Windows Mobile

 

Instalujemy sprzęt sprawdzonych producentów
           

 

Początek strony